NOVINKY:
31.3.2018 aktualizace odkazu pro stažení epizod
Titulky k 20. epizodě jsou HOTOVÉ!!

Květen 2013

Aktuálně z titulkárny

24. května 2013 v 22:04 Novinky
Takže, titulky mají zpoždění, přiznávám. Zasáhla mocnější ruka ...něčí... a to hned dvakrát. Zaprvé, seriál se z původního pátku přesunul na neděli a během týdne nebylo na překlad tolik času. A zadruhé, musela jsem se potýkat s menším problémem v programu na titulky, který mi zarytě odmítal zobrazit video. A každý, kdo někdy vytvářel titulky jistě pochopí, že na slepo se pracuje dost špatně.

Ale nakonec se dílo zdařilo, titulky jsou hotové, ráno ještě projdou malou korekcí, a pak budou ke stažení na obvyklých místech :)

Alexej Komaško

24. května 2013 v 21:55


Alexej Komaško se narodil na Ukrajině, ve městě Zaporoži 29. dubna 1981. Od malička se věnovali tanci. Hercem se stal na jednom vánočním večírku, kde si zahrál malou roli v představení. Jeho matka se k přání syna obracela skepticky a donutila ho jít na technickou školu. Po ukončení "pozemského" vzdělání se přece jen vydal do Saratova a rozhodl se splnit si svůj dětský sen. Právě v Saratovu se Aljoša dostal na divadelní školu. V roce 2001 se stal studentem Státní konzervatoře L. Sobinova. Jeho učitelem se stal Alexandr Galko. Stále mladý herec neustále děkuje svému učiteli za to, že ho naučil ne jen být hercem, ale také milovat divadlo a rozlišovat, co je dobré, a co zlé.
V roce 2004 dostal ocenění "Divadelní iniciativa". Předávání proběhlo v hlavním městě, kde se Komaško seznámil s Jevgenijem Mironovem, který představil mladé talenty Olgu Tabakovi. Toto setkání se mu stalo osudným. V roce 2005 přijel Tabakov se svým divadlem do Saratova, kde se s Alexejem znovu setkal a přijal ho do svého souboru "Tabakerka". Kromě toho, že hrál v mnoha divadelních představeních, hrál i ve filmech. Nyní pracuje na novém ruském seriálu "Anděl nebo démon".

Rozhovor s Kirillem Zaporožským

17. května 2013 v 18:05 Novinky

V rozhovoru herec a zpěvák skupiny FPS Kyrill Zaporožský hovoří o svých plánech do budoucna, jeho rolích ve filmu a u divadla i o vztahu s ostatními herci seriálu "Anděl nebo démon".

Aktuální stav

10. května 2013 v 19:57 Novinky
Tak, s velkým zpožděním jsem dohnala, co jsem měla. Titulky prozatím posledních dvou epizod, to jest 7. a 8. jsou už připraveny ke stažení v rubrice Titulky.

Co se týče další dílů, jen tak nebudou. 9. a 10. epizoda se totiž bude vysílat až v neděli 19. května 2013 a dovoluji si odhadnout, že překlad také nebude právě nejrychlejší, protože se nám neúprostě blíží zápočťák :(

Kde stahovat?

7. května 2013 v 19:26
Pokud si pokládáte otázku, jak a kde jednotlivé díly stahovat, můžu vám nabídnout dvě řešení:

Epizody

7. května 2013 v 19:05

Kde stahovat?


Jak je to s Utopií?

6. května 2013 v 18:25 Hudba
Ten, kdo se už přehoupl přes 5. epizodu, nejspíš ví, o čem je řeč.
Ano, romantická hudba v pozadí, ve které Máša poznala skupinu svého bratra. V seriále ji nazvali Utopie, ale ve skutečnosti se jedná o písničku skupiny Mody s názvem Vernemsya (tedy Vrátíme se).

Na YouTube jsem žádnou kvalitní verzi nenašla, takže jsem ji hodila na uloz.to a ke stažení je tady.

Soundtrack

6. května 2013 v 17:49 Hudba
A teď trochu kultury... :)

Jak by to vypadalo, kdyby seriál neměl svou úvodní znělku? (To byla jenom řečnická otázka :D) O to, aby tenhle renonc nenastal, se postrala skupina Slot. Písnička, kterou můžete slyšet v každém dílu během dlouhých úvodních titulků, se jmenuje stejně jako seriál tedy Anděl nebo démon (Ангел или демон). Oficiální klip je samozřejmě na YouTube.Pokud by měl někdo zájem o text a překlad písničky (nebo by ho případně nadchla celá skupina) doporučuju mrknout na stránku slot-band.blog.cz. Určitě tam najdete všechno, co by vás mohlo zajímat :)

Kirill Zaporožský

5. května 2013 v 19:40

Kirill se narodil 29.4.1985. V roce 2006 zakončil divadelní školu M.S.Ščepkina. Diváci Kirilla znají z rolí v seriálech "Zrzavá" (Рыжая), kde si zahrál roli Antona, "Škola přežití" (Школа выживания) nebo z role Kostíka v seriálu "Ruská čokoláda" (Русский шоколад). Nyní se přihlásil do konkurzu na hlavní roli v seriálu "Anděl nebo démon".

Co do charakteru, je sebejistý, snaží se dosahovat vytyčených cílů, ať už se týkají dívek, nebo práce. V životě je impulzivní. V rozhovorech přiznal, že kvůli své žárlivosti, závisti nebo nenávisti se často dostal do těžkých situací, ale nikdy nepřekročil meze zákona ani hranici mezi dobrem a zlem. Na stranu zla rozhodně přecházet nechce.

Mimo jiné byl také Kirill zpěvákem skupiny FPS (Fight Pidor Streets), která se v roce 2005 stala "Objevem roku" festivalu RMA. Skupina se orientovala na americkou a evropskou mládež. Většina z jejích písniček má anglické názvy. A proč si vybrali zrovna takový směr? Podle Kirilla proto, že ruský showbyznys je schopný rozdrtit jakoukoliv kreativitu.

Anna Andrusenko

5. května 2013 v 19:26

Anna Andrusenko se narodila na Ukrajině 3.7.1989.
Vyrůstala v neherecké rodině - její matka je účetní a otec učitel dějepisu.
Zakončila sociálně-kulturní fakultu a pak nastoupila na moskevskou divadelní školu M.S. Ščepkina, kterou úspěšně zakončila v roce 2012.

Na televizních obrazovkách se objevila už v roce 2008 v epizodní roli seriálu pro mladé "Vejška" (Универ). Pak následovala malá role v seriálu "Amazonky" (Амазонки). V roce 2011 ji přihlásili na konkurz do mystického seriálu "Zavřená škola" (Закрытая школа), kde Anna zahrála postavu Lízy Vinogradové. Právě tahle role přinesla Anně popularitu v Rusku i na Ukrajině. Kromě rolí ve filmu zahrála také několik rolí v divadlech.
Kromě toho, že skvěle zvládá svou prácí, snaží se žít i aktivním stylem života. V jednom z rozhovorů přiznala, že je závislá na pohybu. Kromě toho, že se od dětství věnuje společenským tancům, navštěvuje fitness a hraje tenis.

V seriálu "Anděl nebo démon" ztvárňuje postavu Máši Avěrinové. A jaká Máša vlastně je?