NOVINKY:
31.3.2018 aktualizace odkazu pro stažení epizod
Titulky k 20. epizodě jsou HOTOVÉ!!

Alexej Komaško

24. května 2013 v 21:55


Alexej Komaško se narodil na Ukrajině, ve městě Zaporoži 29. dubna 1981. Od malička se věnovali tanci. Hercem se stal na jednom vánočním večírku, kde si zahrál malou roli v představení. Jeho matka se k přání syna obracela skepticky a donutila ho jít na technickou školu. Po ukončení "pozemského" vzdělání se přece jen vydal do Saratova a rozhodl se splnit si svůj dětský sen. Právě v Saratovu se Aljoša dostal na divadelní školu. V roce 2001 se stal studentem Státní konzervatoře L. Sobinova. Jeho učitelem se stal Alexandr Galko. Stále mladý herec neustále děkuje svému učiteli za to, že ho naučil ne jen být hercem, ale také milovat divadlo a rozlišovat, co je dobré, a co zlé.
V roce 2004 dostal ocenění "Divadelní iniciativa". Předávání proběhlo v hlavním městě, kde se Komaško seznámil s Jevgenijem Mironovem, který představil mladé talenty Olgu Tabakovi. Toto setkání se mu stalo osudným. V roce 2005 přijel Tabakov se svým divadlem do Saratova, kde se s Alexejem znovu setkal a přijal ho do svého souboru "Tabakerka". Kromě toho, že hrál v mnoha divadelních představeních, hrál i ve filmech. Nyní pracuje na novém ruském seriálu "Anděl nebo démon".Role Jana
Jan je andělem strážným Máši. Je jediný, kdo dokáže odporovat silám zla. Jan se poprvé objevuje jako tajemný neznámý, který zachraňuje Mášu ze spárů otravných chlapů (tady se ukazuje, že se umí dobře prát). Předává hlavní hrdince kouzelnou knihu plnou znamení, která mohou zachraňovat životy. Vysvětluje jí, že nyní má neobyčejné schopnosti, ale "ne víc a ne méně, než potřebuje". Kromě toho také pomalu ale jistě vystupuje z mlhy minulosti jeho vztah k jedné z démonek - Margot.


A jak to vypadá ve Španělsku?
Vzorem pro ruského Jana byl španělský Nathael v podání herce Manu Fulloly, rodáka z Barcelony, který je o tři a půl roku starší než Alexej. Podle toho také vypadá jeho herecká kariéra, která se rozjela o trochu dříve.
Takže? Jan nebo Nathael?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jan nebo Nathael?

Jan
Nathael

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama