NOVINKY:
31.3.2018 aktualizace odkazu pro stažení epizod
Titulky k 20. epizodě jsou HOTOVÉ!!

Anna Andrusenko

5. května 2013 v 19:26

Anna Andrusenko se narodila na Ukrajině 3.7.1989.
Vyrůstala v neherecké rodině - její matka je účetní a otec učitel dějepisu.
Zakončila sociálně-kulturní fakultu a pak nastoupila na moskevskou divadelní školu M.S. Ščepkina, kterou úspěšně zakončila v roce 2012.

Na televizních obrazovkách se objevila už v roce 2008 v epizodní roli seriálu pro mladé "Vejška" (Универ). Pak následovala malá role v seriálu "Amazonky" (Амазонки). V roce 2011 ji přihlásili na konkurz do mystického seriálu "Zavřená škola" (Закрытая школа), kde Anna zahrála postavu Lízy Vinogradové. Právě tahle role přinesla Anně popularitu v Rusku i na Ukrajině. Kromě rolí ve filmu zahrála také několik rolí v divadlech.
Kromě toho, že skvěle zvládá svou prácí, snaží se žít i aktivním stylem života. V jednom z rozhovorů přiznala, že je závislá na pohybu. Kromě toho, že se od dětství věnuje společenským tancům, navštěvuje fitness a hraje tenis.

V seriálu "Anděl nebo démon" ztvárňuje postavu Máši Avěrinové. A jaká Máša vlastně je?

Máša je prostě puberťák, na kterého se nahrnula kopa nelehkých zkoušek. Jako všichni teenageři je trochu rebel, který na každý zákaz reaguje protestem. Při jednom ze svých protestů potká démona, jehož slova se na první pohled zdají být rozumná a správná. Nicméně když zabije své rodiče, pochopí, že udělala něco strašného a že s tím nedokáže žít. V té chvíli se objevuje její strážný anděl, který jí zasvětí do života, ve kterém probíhá neustálý boj dobra se zlem. Máša se najednou ocitá ve středu této bitvy. Na jejích rozhodnutích závisí mnohé. Naštěstí se rozhodne postavit na stranu dobra a bojovat se zlem. Co se týče kluků, taky to není zrovna idylka. Jediný kluk, který se jí líbí má jinou a navíc patří do nepřátelského tábora, což se Máša musí teprve dozvědět.

A jak vypadá Mášin španělský protějšek?
Postava se jmenuje Valerie a ztvárnila ji herečka Aura Garrido.
Obě herečky, Anna i Aura, jsou stejně staré a obě začaly debutovat ve filmech a seriálech přibližně ve stejnou dobu.


Tak co? Jak to vidíte vy? Máša nebo Valerie?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máša nebo Valerie?

Máša
Valerie

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama