NOVINKY:
31.3.2018 aktualizace odkazu pro stažení epizod
Titulky k 20. epizodě jsou HOTOVÉ!!

Kirill Zaporožský

5. května 2013 v 19:40

Kirill se narodil 29.4.1985. V roce 2006 zakončil divadelní školu M.S.Ščepkina. Diváci Kirilla znají z rolí v seriálech "Zrzavá" (Рыжая), kde si zahrál roli Antona, "Škola přežití" (Школа выживания) nebo z role Kostíka v seriálu "Ruská čokoláda" (Русский шоколад). Nyní se přihlásil do konkurzu na hlavní roli v seriálu "Anděl nebo démon".

Co do charakteru, je sebejistý, snaží se dosahovat vytyčených cílů, ať už se týkají dívek, nebo práce. V životě je impulzivní. V rozhovorech přiznal, že kvůli své žárlivosti, závisti nebo nenávisti se často dostal do těžkých situací, ale nikdy nepřekročil meze zákona ani hranici mezi dobrem a zlem. Na stranu zla rozhodně přecházet nechce.

Mimo jiné byl také Kirill zpěvákem skupiny FPS (Fight Pidor Streets), která se v roce 2005 stala "Objevem roku" festivalu RMA. Skupina se orientovala na americkou a evropskou mládež. Většina z jejích písniček má anglické názvy. A proč si vybrali zrovna takový směr? Podle Kirilla proto, že ruský showbyznys je schopný rozdrtit jakoukoliv kreativitu.


Role Daniela...
Dan je spolužák Máši, které se zjevně líbí, což není zase tak divné, protože je v něm něco, co holky přitahuje. Nejspíš je to síla, kterou cítí, když jsou v jeho blízkosti. Je to pochopitelné, vždyť Dan je padlým andělem. Kdysi měl stejně jako Máša čistou duši i úmysly, ale teď spadl pod vliv Agnes a jejích následovníků a stal se polodémonem. Zákeřní démoni ho postavili do role svůdce mladých srdcí. Jeho nejnovějším cílem je svést Mášu jakýmkoliv možným způsobem. Nesmíme ale zapomínat, že Dan není skutečný démon a lidské slabosti mu ještě nejsou tak docela cizí. Na jedné straně se může snadno zamilovat a na druhé s démonskou krutostí využívá dívky a jejich slabosti. Máša zatím dokázala obstát před jeho kouzlem, ale na jak dlouho?


A španělský předobraz?
Herec Jaime Olías a jeho postava Damián. Jaime je oproti Kirillovi o čtyři roky mladší, takže se není co divit, že jeho hereckou kariéru otevřel právě seriál Angél o demonio natáčený ve Španělsku už od roku 2010.
K zamyšlení jednoduchá otázka: Dan nebo Damián?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Dan nebo Damián?

Dan
Damián

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama