NOVINKY:
31.3.2018 aktualizace odkazu pro stažení epizod
Titulky k 20. epizodě jsou HOTOVÉ!!

Rozhovor s Kirillem Zaporožským

17. května 2013 v 18:05 |  Novinky

V rozhovoru herec a zpěvák skupiny FPS Kyrill Zaporožský hovoří o svých plánech do budoucna, jeho rolích ve filmu a u divadla i o vztahu s ostatními herci seriálu "Anděl nebo démon".


Můžete svou postavu popsat jako člověka, který je schopen obrátit se k lepšímu?
Moje postava (Dan) ještě nepatří mezi 100% démony. Stále je jen padlým andělem. Proto se nachází na jakémsi rozhraní. Navíc Dan se může chovat jako obyčejní lidé, může pochybovat o správnosti svých činů měnit je podle nálady nebo přání.

Může být Dan slabý a zamilovat se?
Bez ohledu na to, že Dan je padlý anděl, zachovává si malou část lidskosti. Proto nehledě na špatné myšlenky, může se zamilovat. Nicméně jestli k tomu dojde, předmět jeho vášně bude velmi zvláštní, což bude v seriálu patrné. Jednou potká na své cestě tak čistého člověka, že se prostě nedokáže nezamilovat. Dívka, do které se ve skutečnosti zamiluje, je možné nazvat andělem. Vždyť její úmysly jsou čisté, dělá jenom dobré věci. Černé a zlé myšlenky jsou jí cizí.

Jaké role jsou pro vás nejvíc zajímavé?
Mnoho lidí si nejspíš myslí, že herci nejradši hrají kladné postavy, protože tak se ukazují před lidmi v dobrém světle a jsou jim sympatičtí. Na druhou stranu pro herce je daleko zajímavější hrát záporné postavy, alespoň podle mého. Proto jsem se svou rolí padlého anděla velmi spokojený. Každý člověk dříve či později musí ukázat své zápory a nakonec můžou nejvíc trpět jeho nejbližší.

Jaký je váš vztah k mystice v našem světě?
Mnozí lidí si prostě žijí svůj život a vůbec nepřemýšlejí o nějaké mystice. Ale jednou nastane taková chvíle, kterou nebude tak jednoduché vysvětlit. Existují skutečná svědectví toho, že i dobří lidé se ukážou být našeptavači sebevražedných myšlenek nebo pobízejí lidi ke spáchání zločinu. Existují dokonce i skutečné případy, kdy démon vstoupil do lidského těla a nic dobrého z toho pak nebylo.
Já věřím v mystiku, proto jsem souhlasil s účastí na mystickém projektu o boji dobra se zlem.

Jaké jsou vaše hlavní priority na hereckém poli?
V životě herce neexistují jenom filmy, ale i divadla. Já se snažím v tomhle směru fungovat na plno.
Z předchozích divadelních rolí Kirilla Zaporožského můžeme jmenovat například jeho účast na muzikále "Mamma Mia".

Jaký je váš vztah k hudbě, jaké místo zaujímá ve vašem životě?
Byl jsem sólistou skupiny FPS. Během let se ale skupina rozpadla. Je sice naděje na její obnovení, ale také naděje na účast v nových projektech. Každopádně se mi velmi líbilo zpívat pro lidi, dělá mi to radost. Proto je hudba v mém životě na jednom z předních míst.

Jaký je váš vztah k režisérovi a ostatním hercům?
Dobrý režisér je především člověk, který dokáže vytvořit pro herce takové podmínky, při kterých se může docela otevřít. Metody tvrdých příkazů a přesvědčení, že jenom režisér má hlavní slovo, vede herce do slepé uličky a ztrácí chuť pod takovým šéfem pracovat.
V současnosti jsem velmi spokojený s obsazením i štábem seriálu o andělech a démonech.


Originál rozhovoru v ruštině si můžete přečíst zde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama