NOVINKY:
31.3.2018 aktualizace odkazu pro stažení epizod
Titulky k 20. epizodě jsou HOTOVÉ!!

Červenec 2013

Taťána Fedorovská

29. července 2013 v 10:56
Taťána Fedorovská se narodila 23. září roku 1984 v ruském městě Magnitogorsk. Po škole se zapsala do kurzů při divadle Puškina, kde se učila pod vedením V. A. Konkina. V roce 2003 pak pokračovala v hereckém studiu ve škole "Art-Master". Trvalo jí dlouhých šest let, než dostala svou první roli ve filmu. První hlavní roli obsadila ve filmu "Skutečná láska" («Настоящая любовь»).

Pár tajemství z natáčení

29. července 2013 v 10:03 Ostatní

Na stránkách amedia.ru se před několika dny objevil článeček o pohledu do zákulisí seriálu. Odhaluje 5 více či méně zajímavých tajemství z natáčení. Co třeba?


O překladu 13. a 14. epizody

14. července 2013 v 19:10 Ostatní
Tak, první ze slíbených titulků jsou už na světě. Konkrétně jde o 13. a 14. epizodu.
Ačkoli to většinou nedělám, možná by nebylo na škodu titulky trochu okomentovat.
Nevím nakolik se rozepíšu, možná se objeví i nějaký ten spoiler. Pokud chcete absolutní překvápko, radši nepokračujte :)


Omluva gigantických rozměrů

8. července 2013 v 20:04 Novinky
S hrůzou jsem právě zjistila, že jsem v měsíčním skluzu. Což znamená 8 nepřeložených dílů. Velmi se omlouvám všem, kteří stále čekají. Dobrá zpráva je, že zkouškové je za mnou, takže se vracím k překladům. Špatná zpráva je, že jsem jenom člověk a bohužel to vidím na běh na dlouhou trať. Netuším, jestli se mi to vůbec podaří dohnat tak, abychom se vrátili do původního stavu, tj. každý týden aktuální díly.

Podle mých současných informací, první řada seriálu byla v Rusku už odvysílána. Většinou Rusové mězi jednotlivými sériemi nedělají žádné dlouhé průtahy, ale tentokrát si dali na červenec volno, takže 2. série startuje až na začátku srpna. To mi dává celkem reálnou možnost dohnat, co jsem nestihla.

Doufám, že vás dlouhá čekací doba neodradila od sledování. Všechny, kteří ještě stále zůstali, prosím o velkou trpělivost :)