NOVINKY:
31.3.2018 aktualizace odkazu pro stažení epizod
Titulky k 20. epizodě jsou HOTOVÉ!!

Pár tajemství z natáčení

29. července 2013 v 10:03 |  Ostatní

Na stránkách amedia.ru se před několika dny objevil článeček o pohledu do zákulisí seriálu. Odhaluje 5 více či méně zajímavých tajemství z natáčení. Co třeba?1. Sněhová bouřka při prvním setkání Kiry a Máši před jejím domem. Počasí toho dne neodpovídalo představám natáčecího týmu, takže celá bouře byla vytvořena uměle pomocí obrovského ventilátoru a hromady umělého sněhu.

2. Dobrmani, které měla Kira s sebou, se za nic na světě nechtěli k Máše přiblížit. Nakonec bylo třeba nalákat je na psí žrádlo umístěné pod lavičkou.

3. Záběry rozhovoru Máši a Jana v první epizodě v "zemi andělů" se natáčely na ostrově Malta. Ale i tady se natáčení muselo potýkat s obrovským problémem, tentokrát v podobě desítek krabů, kteří vylezli z moře a za nic na světě se nechtěli vrátit. Scény byly i přes to natočeny a krabíků se později zbavila počítačová grafika.

4. Další moment, který zachraňovaly počítače, byl ten, kdy Máša s malým Andrejem stáli na střeše. Bezpečných míst na střeše k natáčení těchto scén bylo jen několik. Ve výsledku mezi jednotlivými záběry byly velké barevné rozdíly. Proto se za Mášu a Andreje modrá obloha přidávala počítačem.

5. Jako další je uvedena spíš taková malá zajímavost, že i nejbezvýznamnější scény se můžou natáčet jak dlouho. V jednom z prvních dílů, kde Máša seděla v sanitce a pak uviděla Agnes, za kterou se rozběhla, se natáčela ve různých 3 dnech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama