NOVINKY:
31.3.2018 aktualizace odkazu pro stažení epizod
Titulky k 20. epizodě jsou HOTOVÉ!!

Taťána Fedorovská

29. července 2013 v 10:56
Taťána Fedorovská se narodila 23. září roku 1984 v ruském městě Magnitogorsk. Po škole se zapsala do kurzů při divadle Puškina, kde se učila pod vedením V. A. Konkina. V roce 2003 pak pokračovala v hereckém studiu ve škole "Art-Master". Trvalo jí dlouhých šest let, než dostala svou první roli ve filmu. První hlavní roli obsadila ve filmu "Skutečná láska" («Настоящая любовь»).


V roce 2003 se přihlásila do soutěže "Missis Moskva", kde sice nevyhrála první místo, ale obsadila krásný post Vice-Missis. A právě tahle soutěž se pro začínající herečku stala osudnou. Dívky si všimlo hned několik režisérů, kteří ji začali zvát na natáčení. Nejprve přicházely malé epizodní role, ale později se ohlásily i ty hlavní. V roce 2012 začala natáčet seriál "Anděl nebo démon".

Táňa je nyní známá nejen jako herečka, ale také jako malířka. Její díla byla vystavena v Moskvě a ve Vídni. Táňa předvedla doposud neznámý styl tvorby - mystický impresionismus. Na oficiální stránce herečky jsou její obrazy k vidění.

Role Margot
Margot je skutečná femme fatale. Hledá muže, které pak svádí a ničí tak jejich rodiny. Už dávno pochopila, že světu nevládnou peníze, ale sex. S lehkostí využívá všechny zkušenosti nasbírané za několik set let své existence. Margot dobře ví, co muži chtějí. Výměnou za zničení své rodiny, jim nabízí nesmrtelnou duši. Je sebejistá a na rozdíl od Agnes, která je skutečným vůdcem, hraje úlohu jakési šedé eminence. Nic pro ni není nemožné. Nezastaví se před ničím. Ani v Máše nevidí problém, který by se nedal odstranit.


Španělský protějšek...
Španělská obdoba Margot se jmenuje Alexia ztvárněná herečkou Marou Saura. Mar pochází z Barcelony a je o celých 9 let starší než Taťána. Ale i ona má za sebou soutěž krásy. V roce 1992 se stala Miss Barcelona.
A jak dopadne boj krutých žen? Margot nebo Alexia?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Margot nebo Alexia?

Margot
Alexia

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama